poniedziałek, 15 sierpnia 2022r.

Ile kosztuje kabina prysznicowa z brodzikiem?

photo 1584622650111 993a426fbf0acropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMXwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxfHxiYXRocm9vbXxlbnwxfDB8fAixlibrb 1.2.1q80w1080

Urządzenie łazienki często okazuje się sporym wyzwaniem. Wszystko przez ograniczony metraż pomieszczenia, który generuje szereg problemów z aranżacją wnętrza. Dysponując niewielką przestrzenią, nie możemy pozwolić sobie na montaż obszernej wanny czy rozbudowanych systemów mebli łazienkowych. W takim wypadku doskonale sprawdzi się kabina prysznicowa z brodzikiem. Ile będzie kosztować jej zakup?

Kabina ma szereg zalet…

To rozwiązanie, które może być szczególnie komfortowe dla wszystkich domowników. Kabina prysznicowa 90 × 90 umożliwia komfortowe i szybkie umycie ciała, nie wymaga jednocześnie zużycia dużej ilości wody i podgrzewania wanny. To system, który ułatwi codzienną higienę i sprawi, że będzie ona bardziej dostępna w dowolnym czasie.

Kabiny z płytkim brodzikiem szczególnie docenią osoby chore i starsze. Przy takim rozwiązaniu nie będziemy mieć kłopotów z wchodzeniem i wychodzeniem, a po właściwym doborze szerokości ścian można dokładnie opłukać całe ciało. Warianty z brodzikiem głębokim również mają swoje plusy. Często spód systemu wykorzystywany jest do ręcznego prania odzieży, kąpieli dziecka lub domowego zwierzęcia.

Którą kabinę wybrać?

Wszystko zależy od naszych preferencji i możliwości rozmieszczenia. W niewielkich pomieszczeniach najczęściej wybierane są kabiny przyścienne o półokrągłym lub kwadratowym kształcie. To rozwiązania, które nie zajmują znacznej przestrzeni i są bardzo wygodne dla każdego użytkownika. W zestawie bardzo często można też kupić dopasowany brodzik na stelażu lub wariant podpłytkowy.

Przy znacznie większej przestrzeni, możemy postawić na nowoczesne kabiny prysznicowe typu Walk In. To innowacyjne rozwiązania, które składają się z pojedynczej lub podwójnej ścianki rozsuwanej. Takie systemy najczęściej instaluje się w rogu pomieszczenia, a zamiast brodzika stosuje się obudowę płytkową i odpływ liniowy.

Ile trzeba będzie zapłacić za kabinę?

Ceny są bardzo zróżnicowane. Systemy o mniejszych rozmiarach, takie jak kabina prysznicowa 80 × 80 sprzedawane są w cenie nawet kilkuset złotych. Nowoczesne kabiny typu Walk in mogą kosztować nawet kilka tysięcy.

Opłaty są też związane z funkcjonalnością systemu. Niektórzy producenci oferują warianty z funkcjami hydromasażu oraz wielopoziomowym natryskiem, które należą do bardziej zaawansowanych systemów. Im więcej funkcjonalności, tym cena kabiny prysznicowej może być wyższa. Plusem jest jednak szeroki dostęp do różnych wariantów kabin – w ten sposób znacznie łatwiej dobrać produkt odpowiadający naszym potrzebom.

Może spodobać Ci się również:

Na co zwracać uwagę podczas zakupu agregatu tynkarskiego? Co oferują nam producenci?

Na co zwracać uwagę podczas zakupu agregatu tynkarskiego? Co oferują nam producenci?

31 października 2019

Agregat tynkarski niewątpliwie bardzo pomaga w nałożeniu zaprawy, bo owa czynność, szczególnie jeśli mamy do czynienia z pokaźnymi powierzchniami, jest czasochłonna i niestety bardzo męcząca. Kupno urządzenia pozwala wykonać pracę…

Czytaj więcej