niedziela, 04 grudnia 2022r.

Jak kobieta może zrobić dobre wrażenie podczas pierwszej randki?

Jak kobieta może zrobić dobre wrażenie podczas pierwszej randki?

Żyjemy w czasach, kiedy to wiele osób próbuje znaleźć swoją drugą połówkę poprzez portale randkowe. Rozmowy w sieci bywają bardzo przyjemne i absorbujące, przychodzi jednak czas na to, że trzeba poznać się w realnym świecie. Zwykle wtedy ustala się termin i miejsce pierwszej randki, która wywołuje wiele emocji.

Wygląd kobiety na pierwszej randce

Od dawna wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami. Choć wielu z nich się do tego nie przyznaje to i tak oczywistym jest, że pierwsze wrażenie wzrokowe będzie bardzo ważne. Kobiety, więc często bardzo długo zastanawiają się jak należy ubrać się na pierwszą randkę. Wiele tutaj zależy od miejsca spotkania. Inaczej ubierze się kobieta do kina czy na spacer a inaczej do teatru. Generalnie na randkę warto ubrać się nieco bardziej elegancko niż, na co dzień. Kobieta powinna dobrać taką garderobę, która podkreśli jej atuty i jednocześnie zamaskuje ewentualne mankamenty. Nie warto na tę okazję ubierać się zbyt wyzywająco, bo nie wszystkim mężczyznom to się podoba. Dobierając strój jednocześnie warto zadbać o to, aby ubranie było wygodne i takie, w którym czujemy się dobrze. Tylko wtedy kobieta ma szansę na naturalne zachowanie. Na randkę dobrze jest wybierać stylizacje, które podkreślają kobiecość. Doskonale sprawdzą się, więc spódnice, sukienki czy zwiewne bluzki. Równie ważne będą dodatki takie jak buty, torebka i biżuteria. Na to szczególne spotkanie kobieta powinna zadbać także o fryzurę i niezbyt wyzywający makijaż. Dopełnieniem całości będzie piękny zapach.

O czym rozmawiać na randce?

Ładny wygląd kobiety jest ważny, ale równie istotna będzie ciekawa rozmowa. Na randkach najlepiej jest poruszać tematy luźne i wesołe. Można opowiedzieć o swoim hobby, sposobach spędzania wolnego czasu, przytoczyć kilka anegdot i ogólnie nakreślić sytuację zawodową. Bardzo ważne jest też by wiele uwagi poświęcić drugiej stronie, wszak spotkanie służy temu żeby się lepiej poznać. Dużym plusem zawsze będzie poczucie humoru. Dobrze jest pokazać swoje optymistyczne nastawienie do świata i życia. Na pierwszej randce należy wystrzegać się narzekania, krytykowania a już szczególnie obgadywania osób postronnych. Jednocześnie warto pokazać umiejętność słuchania i tym samym dać szansę partnerowi na zaprezentowanie siebie.

Może spodobać Ci się również:

photo 1450101499163 c8848c66ca85cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxfHxsYXd8ZW58MXwwfHx8MTY2NDYyMzYxMAixlibrb 1.2.1q80w1080

Jak działa wypowiedzenie umowy o pracę? Jaka powinna być prawidłowa forma składanego wypowiedzenia umowy o pracę?

1 listopada 2022

Na zwolnienie z pracy może mieć wpływ wiele różnych czynników. Co więcej, wypowiedzenie może złożyć zarówno pracownik, jak i pracodawca. Jakich zasad należy przestrzegać, przygotowując wypowiedzenie o pracę i jaką…

Czytaj więcej