niedziela, 04 grudnia 2022r.

Wesele w kwiatach – dlaczego warto zainstalować ściankę z róż?

photo 1651246503617 6c74e01c9fc8cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyN3x8c3dpbW1pbmclMjBwb29sJTIwZ3JlZW4lMjB3YWxsfGVufDF8MHx8fDE2NjE2MzE4MTIixlibrb 1.2.1q80w1080

Ślub i wesele to niepowtarzalne zdarzenie, które powinno być zaaranżowane w każdym detalu. Kwiaty przy tej okazji są jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych. Począwszy od bukietu w rękach panny młodej do kwiecistych dekoracji sali weselnej, rośliny ozdobne zapewniają odpowiedni klimat i całą uroczystość otulają pięknym zapachem.

W nowoczesnych aranżacjach weselnych coraz popularniejsze są konstrukcje pionowe z ozdobnymi roślinami, które mają wiele zalet. Takim przykładem jest weselna ściana z róż, która prezentuje się okazale i wydziela piękny aromat. Poniżej podpowiadamy, jakie zalety mają mini ogrody wertykalne przystosowane na uroczystości weselne.

Ścianka z róż — piękno i funkcjonalność kwiatowej aranżacji

Kwiaty to idealne tło dla nowożeńców, które towarzyszy zaślubinom od zawsze. Dobrym więc pomysłem będzie zamówienie pionowej ścianki, wypełnionej majestatycznymi różami. Poza urodą i intensywnym zapachem takie różane miejsce idealnie nada się do zdjęć pary młodej.

Ścianka weselna z róż może również stać za siedzeniami młodych i eksponować to wyjątkowe miejsce. Jeśli warunki temu sprzyjają, to można w ten sposób ozdobić ścianę na całej szerokości głównego stołu weselnego. Da to niebywały efekt wizualny i nada uroczystościom wyjątkowej atmosfery.

Ścianka z kwiatów sztucznych, czy żywych na wesele?

Obie opcje mają swoje zalety, a wybór roślinności zależy od wielu czynników. Wiadomo, że żywe kwiaty wyglądają świeżo i dodatkowo pachną pięknie. Konstrukcja z żywych kwiatów jest jednak droższa i wymaga bardziej skomplikowanego montażu. Jednakże wiele par młodych decyduje się na żywą kwiecistą ścianę, gdyż na pewno robi ona ogromne wrażenie i zapewnia niepowtarzalny klimat.

Z wielu różnych względów młodzi decydują się również na kwiaty sztuczne na ściance. To rozwiązanie też ma swoje zalety, a jedną z nich jest z pewnością niższy koszt. Druga sprawa, jest to lżejsza i łatwiejsza w montażu konstrukcja.

Inną zaletą jest bardzo szeroki wybór kwiatów w różnych rodzajach i kolorze. Tu warto dodać, że ścianka z ozdobnymi roślinami może być dowolnie modyfikowana na życzenie państwa młodych.

Jak wykonać ściankę z róż na wesele?

Pięknie udekorowana sala weselna, to taka, w której aranżację wkładamy całe serce i kreatywność. To samo dotyczy tworzenia kwiatowych ścianek. Róże są niebywale atrakcyjne i wydawać by się mogło, że nie trzeba ich specjalnie aranżować. Jednakże prawdą jest, że każdą dekorację, w tym ściankę z róż, najpierw należy dobrze zaprojektować, a potem pedantycznie wykonać. Tylko w taki sposób kwiaty podkreślą powagę całej ceremonii.

Może spodobać Ci się również:

RTG weterynaryjne – na co zwrócić uwagę przy zakupie aparatury?

1 stycznia 2022

Wśród narzędzi diagnostycznych badania rentgenowskie zajmują bardzo wysoka pozycję. Lekarz weterynarii, który ma możliwość wykonania obrazowania w warunkach posiadanej placówki, zdecydowanie może szybciej i trafniej ocenić stan czworonożnego pacjenta. Dzięki…

Czytaj więcej