niedziela, 14 kwietnia 2024r.

Zimowe kierunki podróży z Wrocławia

Zimowe kierunki podróży z Wrocławia

Zima to czas sprzyjający zagranicznym wyjazdom. Pogoda w Polsce nie zachęca do zwiedzania lub odpoczynku na świeżym powietrzu. Nie ma jednak nic prostszego niż zamienić mróz na piękne słońce, które rozpieszcza inne kontynenty. Tym bardziej, iż czas zimowy to okres przerwy świątecznej oraz ferii.  Zastanówmy się, gdzie w tej zimy możemy wylecieć z lotniska we Wrocławiu. 

 

Jakie są najpopularniejsze kierunki zimowe z Wrocławia

 

Wrocławskie lotnisko cieszy się wieloma połączeniami do wszystkich najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie. Jeżeli marzymy o błogim leżakowaniu przy basenie, świetną propozycją będzie zimowy wypad na Zanzibar. Piękna lazurowa woda, plaże otoczone wielkimi palmami – dla każdej osoby zmęczony szarą polską pogodą będzie to doskonała odskocznia. Równie atrakcyjnym kierunkiem będzie też Egipt. Turyści mogą dotrzeć z Wrocławia aż do 3 egipskich lotnisk: Taba, Hurghada i Marsa Alam. Piaszczyste plaże, gwarancja pogody, a dla miłośników historii zwiedzanie piramid i słynnego muzeum w Kairze – to recepta na udane wakacje podczas zimy.

 

Dla osób chętnych na zwiedzanie wrocławskie lotnisko ma do zaproponowania wiele destynacji w regionie Półwyspu Iberyjskiego. Lot do Alicante, Malagi, Madrytu lub portugalskiej Lizbony bądź Porto będzie świetną okazją do spróbowania doskonałej kuchni śródziemnomorskiej oraz zrelaksowania się w temperaturach iście niepasujących do naszej zimowej aury. 

 

Wrocławskie lotnisko ma również doskonałą propozycję dla miłośników surowej scenerii i przebywanie bliżej z naturą. Lot na Islandię będzie świetną przygodą, podczas której będziemy mieli okazję zobaczyć wielką piątkę – 5 największych wodospadów w Islandii. Dla spragnionych odpoczynku w Islandii czeka na nas wiele gejzerów i gorących źródeł, w których możemy zaznać kąpieli. 

 

Co zrobić z samochodem, którym przyjedziemy na lotnisko 

 

Wyjeżdżając na wakacje, warto zadbać również o bezpieczeństwo swojego samochodu. Parking lotnisko – to najczęstsze zagadnienie, które jest problematyczne dla wczasowiczów. Wiele osób boi się, iż parkingi przy lotniskach są drogie i nie będzie odpowiednio dużo miejsca na zatrzymanie się tam swoim pojazdem. Nic jednak bardziej mylnego! Parking przy lotnisku wrocław jest jednym parkingów, który pozwala turystom cieszyć się ze swoich wakacji, podczas gdy samochód jest pod okiem pracowników lotniska przez cały 24 godziny na dobę za naprawdę niską cenę.

 

Parking wrocław lotnisko to miejsce, w którym zawsze każda osoba wyjeżdżająca na swój wymarzony urlop znajdzie miejsce dla swojego samochodu. Dotyczy to również długich podróży. Parking przy lotnisku jest długoterminowy – nie ma obaw o bezpieczeństwo pojazdu, nawet jeżeli wyjeżdżamy na miesięczną podróż dookoła świata. 

 

Może spodobać Ci się również:

Kredyt na rozruch firmy - o czym pamiętać biorąc go i spłacając

Kredyt na rozruch firmy – o czym pamiętać biorąc go i spłacając

30 listopada 2019

Otwierając firmę, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakich nakładów pieniężnych wymaga odpowiednie wyposażenie, początkowe inwestycje lub zakup materiałów. Każdy świeżo upieczony właściciel firmy jako wybór ma wykorzystanie swoich…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady