poniedziałek, 15 sierpnia 2022r.

Gdzie pojechać na firmowy wyjazd integracyjny?

photo 1532498551838 b7a1cfac622ecropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw0Mnx8dHJla2tpbmd8ZW58MXwwfHx8MTYzOTU3NjQ3OQixlibrb 1.2.1q80w1080

Firmowe wyjazdy integracyjne to coraz popularniejszy pomysł pośród pracodawców, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań i benefitów. To skuteczny sposób na teambuilding, zbudowanie pozytywnych relacji, rozwiązanie konfliktów, ale także wdrożenie się w nowe obowiązki i zespół przez pracowników, którzy dopiero rozpoczęli u nas pracę. Podpowiadamy, jakie eventy integracyjne będą ciekawym pomysłem.

Aktywny wypoczynek na rowerach

Jak dobrze znasz swoich pracowników? Odpowiedz sobie na to pytanie i znajdź sposób na wspólne spędzenie czasu, realizując się w swoich pasjach. Coraz więcej osób odkrywa radość z aktywnego wypoczywania, dlatego jednym ze świetnych pomysłów na owocny wyjazd integracyjny jest rajd rowerowy. Wycieczki rowerowe nie muszą być bardzo wymagające – powinny być zorganizowane w taki sposób, by przypadły do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Pomocne w tym będzie zaczerpnięcie wsparcia u specjalisty, czyli przewodnika z biura podróży Rzeszów, który skroi wydarzenie na miarę potrzeb wszystkich.

Wyjazdy rowerowe są świetne, ponieważ pozwalają na przyjemny odpoczynek na łonie natury i relaksację, ale także na zwiedzenie nowych miejsc i zachwycenie się okoliczną przyrodą. W pędzie dnia codziennego i mnóstwa obowiązków bardzo często brakuje nam chwili, by cieszyć się tym, co oferuje nam miejsce zamieszkania. Rzadko kiedy mamy także okazję do podróżowania. Dlatego tego typu event integracyjny jest świetnym prezentem dla pracowników.

Wyjazd integracyjny w góry czy nad jezioro

Pracujecie stacjonarnie w wielkim mieście, którego pęd nie pozwala na spokojne poznanie się, spędzenie czasu i zbudowanie relacji? A może działacie w trybie zdalnym i tak naprawdę nikt nikogo nie zna, co przekłada się na słabszą efektywność i motywację do pracy? W obu przypadkach bardzo pożądanym rozwiązaniem jest zorganizowanie choćby krótkiego wyjazdu integracyjnego w okolicznościach przyrody, które wyciszają i zachęcają do rozmowy, cieszenia się byciem tu i teraz. Świetnym pomysłem jest wyjazd w góry czy nad jezioro, gdzie kojący zapach i dźwięk lasu pozwoli na relaks. Wspólne spacery, ogniska czy nawet gry team-buildingowe sprawią, że zespół otworzy się na siebie, a pracownicy poczują się jego realną częścią. Taki pomysł z pewnością będzie miał zadowalające przełożenie na efekty pracy.

Firmowy city break w ciekawym miejscu

Nie masz zbyt wiele możliwości czasowych oraz finansowych na zorganizowanie ciekawego wyjazdu integracyjnego dla swojego zespołu? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby organizować tzw. city break, czyli ciekawy wyjazd weekendowy do jakiegoś atrakcyjnego miasta. Możesz ustalić, że taka forma integracji będzie odbywać się raz na kwartał czy pół roku, przeprowadzać ankiety, gdzie pracownicy chcą jechać i wspólnie planować program wyjazdu. To z pewnością praktyczna lekcja komunikacji i współpracy, a przy okazji stworzenie warunków ku przyjemnemu urlopowi. Dziś świat stoi przed nami otworem. City break może być w dowolnym miejscu i formie – wszystko zależy od Waszych indywidualnych potrzeb.

Może spodobać Ci się również:

Materace multipocket - czym się charakteryzują?

Materace multipocket – czym się charakteryzują?

12 sierpnia 2020

Na odpowiednią jakość snu wpływać może wiele czynników, jednak jednym z ważniejszych jest dobrany materac.  Podczas nocnego wypoczynku powinniśmy zadbać o odpowiednie ułożenie ciała, co zapobiegnie występowaniu bólu pleców i…

Czytaj więcej